Hotel Poděbrady Zimní lázně

Nově zrekonstruovaný lázeňský hotel Zimní lázně je vhodný i pro náročnou klientelu. Je umístěn v klidné ulici poblíž lázeňské kolonády, je propojen prosklenou spojovací chodbou s hotelem Libenský.

Ubytování:
Celková ubytovací kapacita hotelu je 87 lůžek. Každý z pokojů je útulně zařízen. Rozdělení pokojů je 9 jednolůžkových, 37 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmá.

V  pokojích je vybavení odpovídající standardu tří hvězdiček, a to sprcha s toaletou, lednička, telefon s přímou provolbou a barevný televizor se satelitním příjmem.

Gastronomie:

Hotel má 1 jídelnu s kapacitou 100 míst v komplexu Libenský, kde se nachází i krásná stylová kavárna s terasou.

Důležitou složkou léčebného pobytu je také vhodná strava a to dieta, kterou určí při vstupní prohlídce pacienta ošetřující lékař na základě povahy onemocnění. O pacienty pečuje nutriční terapeut, se kterým je možno kdykoliv stravu prokonzultovat.

Služby:
Na recepci pracovníci rádi poskytnou veškeré informace týkající se všech léčebných pobytů, kulturního i sportovního vyžití a dalších služeb. Hotel má vlastní parkoviště a nabízí hostům půjčovnu jízdních kol nebo pronájem relaxačního bazénu.

Léčebné procedury:
Léčebné procedury jsou podávány v objektu hotelu Libenský a nebo v Centrálních lázních, kde se nachází balneoprovoz, elektroléčba včetně rehabilitace a tréninkové ergometrie.

Další služby zajišťuje hotel Libenský, kde se nachází stálá služba sester a pohotovostní služba lékaře. V objektu jsou ordinace ošetřujících lékařů a další odborné vyšetřovny (EKG, diagnostická ergometrie, doppler a další). Součástí je i vlastní solárium a místnost pro oxygenoterapii.

Tip na Výlet:
Zámek Poděbrady, který stojí při pravém břehu řeky Labe, je dominantou města Poděbrady na Nymbursku ve Středočeském kraji. Původní stavba zde stála již roku 1108. Po rozpadu mocného Slavníkovského rodu a po záhubě Vršovců vzniklo na opukové skále nad řekou Labe opevněné sídlo.

Za doby panování krále Otakara II. byly Poděbrady připojeny ke královské komoře. Tehdy zde byl zbudován kamenný vodní hrad. Zde občas pobýval i panovník s celým svým dvorem. Tento hrad byl jedním ze strategických míst na řece Labi, a měl chránit Prahu před vpádem nepřátel od východu a severovýchodu.

Hotel Poděbrady Zimní lázně - K hotelu přísluší parkovištěHotel Poděbrady Zimní lázně - disponuje restauracíHotel Poděbrady Zimní lázně -  je k dispozici letní terasaHotel Poděbrady Zimní lázně - disponuje kavárnouHotel Poděbrady Zimní lázně - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Poděbrady Zimní lázně - přijímá kreditní karty VISAHotel Poděbrady Zimní lázně - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Poděbrady Zimní lázně - krytý bazén v hotelu.Hotel Poděbrady Zimní lázně - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Poděbrady Zimní lázně - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Poděbrady Zimní lázně - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Poděbrady Zimní lázně - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Poděbrady Zimní lázně - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Zimní lázně, Hakenova ul. 464/II
Poděbrady 29033 Česká Republika
Tel: +420-222 532 534
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Podebrady-Zimni-Lazne@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Zimní lázně ubytování Poděbrady Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: